Vypínače Schneider Electric

Francouzská firma Schneider Electric se soustředí na výrobu produktů z oblasti elektrotechnického průmyslu. Snaží se o to, aby všechno, co nabízí, skvěle doplňovalo každou domácnost. Proto je od každého produktu na výběr hned z několika designů.
Existuje hned několik řad vypínačů Schneider, z nichž si vybere snad každý. Stěžejní je řada Unica, ale vybírat můžete i z jiných, jako je Asfora nebo Sedna.
Unica je nejrozsáhlejší řadou, která se dělí na více typů. Každý je něčím jedinečný.obrázek - hra barev.jpg

  • Unica Basic zastupuje jednoduchý, přesto pěkný styl. Nabízí hned 5 barev rámečku a 2 hlavního přístroje, které dokonale splynou s každým interiérem.
  • Unica Colors je hravá řada, která nabízí jednoduchou změnu barev rámečku. Ten nabízí širokou škálu barev, samotný přístroj je pak dostupný pouze ve dvou barvách.
  • Unica Quadro nabízí širokou škálu barev svého symetrického čtvercového rámečku, který doladí moderní a zároveň dekorativní ráz místnosti. Samotný přístroj nabízí 4 barevné možnosti.
  • Unica plus si hraje s odstíny, z nichž každý navozuje jinou atmosféru. Barvy přístroje jsou základní dvě.
  • Unica TOP kombinuje dřevo s kovovými rámečky, čímž odpovídá těm nejvyšším nárokům moderních domácností. Barva přístroje je pouze jedna – grafit, ale rámeček nabízí z hned 15 možných variant.
  • Unica Class jsou vyrobeny z přírodních materiálů, jako jsou břidlice, sklo nebo alumunium. Tyto materiály přináší luxusní a zároveň velmi originální vzhled. Rámeček nabízí 3 barevné možnosti, přístroj pouze 2.
  • Dokonalého stylu dosáhnete s řadou Unica Allegro, které vkusně doplňují každou moderní domácnost. Přístroj ve 4 barvách doplní 14 možných barevných kombinací rámečku.

rozsvícená lampa.jpg
Řada Asfora se vyznačuje jednoduchostí, elegantním provedením a univerzálností. Barva rámečku může být buď bílá nebo krémová, barva přístroje pouze bílá. Ačkoli se může zdát obyčejná, rozhodně taková není. Je příjemná na pohled i na dotyk. Vyrábí se z kvalitních materiálů, které obstojí změnám v průběhu času.
Řada Sedna se snaží kvalitní design pozdvihnout ještě na vyšší úroveň. Elegantní vypínače jsou štíhlejší, dosahují pouze 8 milimetrů čistého designu. Barva přístroje je čistě bílá, rámeček nabízí 8 různých variant.