Jak podpořit a zkvalitnit erekci?

I muži mají svá tajemství, která s nikým nesdílí. Tak například problémy a poruchy erekce jsou mezi muži naprostým tabu, a zkrátka se o tom nemluví, přitom však podle průzkumů vyplývá, že každý třetí muž, okolo středního věku života, trpí poruhami erekce. Tento problém se však netýká pouze jedinců od 40ti let výše, ale setkávají se s ním i mladší muži. Ne vždy je však tento problém závažný, a mnohdy se naopak jedná pouze o dočasné selhání, kdy je možné tento problém vyřešit bez lékařské pomoci. Stejně, jako jakýkoliv jiné problém, má i tento své příčiny.

doplňky stravy

Těch je hned několik, a je nutné si uvědomit, která je důvodem poruchy erekce konkrétního jedince, a i samotnou příčinu řešit. V první řadě se může jednat o (možná nejčastější) selhání erekce, vyvolané požitím příliš vysokého množství alkoholu, drog, či jiných, omamných látek. Další příčinou může být také psychické rozpoložení jedince, přičemž psychika člověka je i s tímto problémem úzce spjata. Může se jednat například o delší období ve stresu, s depresemi, či úzkostmi, případně se může jednat o nízké sebevědomí vyvolané jediným selháním. Muž se může dostat do smyčky, kdy mu strach z dalšího selhání neumožní erekci.

Poruchy erekce

V neposlední řadě se může jednat o příčinu hormonální, jelikož mužské tělo je plné testosteronu pouze v dospívání. Jelikož však hladina testosteronu s věkem klesá, přichází poruchy erekce, a v některých případech i neplodnost. Většina problémů s erekcí se dá však poměrně snadno vyřešit, a to například přírodní cestou. Například doplňky stravy, které obsahují L-Arginin, Vám pomůžou jak podpořit erekci eresin.cz, tak přispívají ke kvalitní imunitě, prokrvení těla, i lepší psychické pohodě. Dalším možným řešením mohou být léky, nebo bylinky. V neposlední řadě existují také cviky, které pomáhají ke kvalitní a dlouhodobé erekci.