Snadná hypotéka

Myslíte si, že existuje pouze jenom jeden druh hypotéky? Pokud ano, tak to jste opravdu na omylu. Existuje mnoho druhů hypoték, takže se v tom ani nemusíte vyznat. Já jsem https://www.irozhlas.cz/veda-technologie/technologie/monitorovat-zdravi-i-ovladat-dron-podle-texaskych-vedcu-v-budoucnu-zvladne_1710251410_dp si myslela, že existuje pouze jenom jedna hypotéka. Později jsem se dozvěděla, že je opravdu více druhů hypoték. A jednou z nich je třeba například hypotéka bez příjmu. Abych se vám přiznala, tak jsem vůbec nevěděla, co tím chce autor říct. Jak může být hypotéka bez příjmu? To si můžu vzít hypotéku a potom ji nesplácet anebo jak je to myšleno? Protože logicky, když nebudu mít příjem, tak taky nemám peníze. A bez peněz nemůžu přece nic splácet. A tohle je opravdu logické. Tak mi vysvětlete, jak může být hypotéka bez příjmu? Řekla jsem si, že na tohle se musím opravdu někoho zeptat. Naštěstí mám kamarádku, která už sedm let pracuji bankovnictví.

Toužím po vlastním domě.

Tak jsem si řekla, že se za ní stavím do práce, aby mi všechno vysvětlila, protože v budoucnu si chci vzít hypotéku, tak jsem si řekla, že alespoň budu mít už nějaké znalosti dopředu. A kamarádka mi řekla, že hypotéka bez příjmu je taková, že se opravdu lehce získá a není tam tolik papírování jako u klasické hypotéky. Taky mi řekla, že hypotéka bez příjmu se lehce dokazuje, tak to taky znamená, že hypotéku bez příjmu může mít taky rychleji vyřízenou.

Taky chcete hypotéku?

A tohle se mi líbí. Takže alespoň vím, do jaké hypotéky v budoucnu půjdu. Za dva roky mám s přítelem v plánu stavět dům. Takže je logické, že si vezmeme v budoucnu hypotéku bez příjmu, protože nám ji kamarádka doporučila, protože je skvělá. A kdybyste byli mnou, tak do jaké hypotéky byste šli vy? Myslím si, že jsou taky různé podnikatelské půjčky či hypotéky, ale zase nejsou tak moc extra a lehčí, než již zmíněná hypotéka bez příjmu Nebankovnihypoteka, takže jsme si řekla, že bych vám ji taky mohla doporučit. A pokud chcete vědět více informací, tak na internetu je jistě seženete.