Za odpočinkem na jižní Moravu

I zimní sezóna může nabídnout mnoho příjemných zážitků strávených v různých koutech naší země. Ne všichni holdují lyžování a dnům trávené na horách, takže se poohlížejí spíše po klidnějším způsobu relaxace a odpočinku. Jedním z takových míst může být i ubytování Lednice, které určitě splní veškerá očekávání v ohledu odpočinku, gastronomických zážitků a poznávání místních zajímavostí. Hotel pyšnící se čtyřmi hvězdami,nabízí veškerý komfort, kterým se směle řadí k podobným evropským zařízením.
Prostřený stůl-skleničky na víno, ovoce na talíři
•Vybírejte ze tří druhů romanticky zařízených pokojů s balkóny situovaných na rameno řeky Dyje. Pro rodiny s dětmi je připraven rodinný pokoj, splňující požadavky na větší prostor. Pokud si přejete přijet s vašim domácím mazlíčkem, nic vám nebrání. Tento požadavek pouze uveďte do objednávky a my se o vše postaráme.
Detail části postele s nočním stolkem
•Naše hotelová restaurace se specializuje na pokrmy připravované z lokálních a sezónních surovin, které jsou připravovány a podávány moderním způsobem. Na své jistě přijdou i milovníci tradičních pokrmů, jako jsou zabíjačkové hody a zvěřina. Jídla jsou doplněna nabídkou piva z vlastního pivovaru a nesmíme zapomenout ani na skvělá vína, kterými se tato oblast vyznačuje.
•K dokonalé relaxaci patří pobyt ve vířivce, sauně, a také masáže, jejichž různé varianty nabízíme přímo v prostorách hotelu. Pokud se rozhodnete pro aktivnější způsob odpočinku, nabízíme možnost zapůjčení elektrokol, koloběžek, či klasických kol. Jestliže se rozhodnete k pouhým pěším výletům, doporučujeme nenáročné procházky v přilehlém parku s nádherným novogotickým zámkem.

Přijeďte načerpat nové síly do středu Lednicko valtického areálu, kde vás přivítá skvělé ubytovací zázemí se vstřícným personálem, vynikající kuchyní a dalšími službami, které přispějí k vašim příjemným zážitkům z dovolené na jižní Moravě.