Dodávka na jeden den


Anebo tamhle to si taky ještě měli vzít. Do toho volá dcera, že ano, že přesně to také chtěli, ale nějak v tom fofru se na to zapomnělo. No jo, ale co teď? Stěhovací vůz byl jen na jeden den a těch pár věcí si jej přece nebudou brát znovu. To by bylo zcela zbytečné. Na takhle dodávka, kdyby byla, to bude akorát. Takže dcera i s mužem shání dodávku po známých, v práci, prostě kde se dá, ale jako na potvoru ne, a ne ji sehnat. A přitom by stačilo podívat se na internet, kde se taková služba již dávno vyskytuje a zapůjčí vůz na kdy by chtěli a na jak dlouho.

Skříňová dodávka

Tato služba má přesný název „Půjčovna dodávek Praha“.

Je samozřejmé, že vlastní vozový park dostatečně velký, protože s jedním vozem by asi díru do světa neudělala. Jenže znáte to, může se stát, že vůz potřebuje jako z udělání více lidí a nebude nic volného. Takže je přece jen lépe domluvit si zapůjčení vozu dopředu, a to buď telefonicky nebo mailem. Samozřejmě, že lze vůz zapůjčit okamžitě, a nikdy to nebývá problém, ale stát se může všechno.

Co k takové akci potřebujete? Telefon nebo internet. Ano, byl to vtip. Nu, co byste potřebovali, vcelku nic. Doklady k prokázání totožnosti a řidičský průkaz toho kdo bude řídit. Tedy pokud nepojedete vy sám.

Také počítejte s tím, že musíte zaplatit vratnou kauci od tří do pěti tisíc korun. Ta vám bude vrácena ihned po předání vozu po jeho použití.

Nu, to je úplně všechno, více věcí není třeba. V ceně za půjčení vozu jsou již všechny náležitosti pro jeho používání, neřešíte ani benzín ani pojištění, prostě nic. Samozřejmě případné pokuty za jízdu na červenou si platíte sám. Ale protože jste spořádaný člověk a zkušený řidič, nic takového asi nehrozí.

Dodávka v garáži

Nuže usedněte a pojezděte vše co jste komu slíbil a uvidíte, že budete se službou půjčování dodávek plně spokojen. Proto ji klidně můžete využívat znovu a znovu.