Domov pro osoby s Alzheimerovou nemocí, kvalitní péče o vaše blízké

Zavítá-li do našich životů nezvaný host v podobě vážné nemoci, je to vždy náročné období. Nikdo z nás si to nepřeje, ale pokud to přijde, hledáme pro řešení situace ta nejlepší řešení pro nemocného i zbytek rodiny.
To se týká i Alzheimerovy choroby, která dokáže život obrátit naruby. Nastupuje pomalu, ale konce jsou velmi náročné. Nemocný člověk se později nedokáže sám o sebe postarat, může být nebezpečný sobě i okolí. Leckdy se stane, že je i agresivní.

babička

Kvalifikovaní pracovníci a stoprocentní péče jsou samozřejmostí

Poskytnout takto nemocnému člověku kvalitní a stoprocentní péči po všech stranách je v domácích podmínkách bohužel nemožné a snahou takovou péči zajistit trpí i zbytek rodiny. Na nic jiného, než na nemocného totiž nezbývá čas. Péče si vyžaduje stoprocentní celodenní i celonoční nasazení.
V takových chvílích je tu pro vás ale mnohem lepší řešení, které do vašich životů vrátí klid a zajistí vše potřebné i pro nemocného. Alzheimer home je moderní zařízení, kde se o vašeho nemocného blízkého postarají .

Nyní by se mohlo zdát, že se jedná o běžný domov důchodců či obyčejnou léčebnu, není tomu tak. Toto zařízení je specializované na osoby s Alzheimerovou nemocí či jiným druhem demence a poskytuje tak kvalifikované služby na míru potřebám těchto klientů. Naleznete nás:

· V Praze 4 v Kunraticích
· V Pyšelích
· V Praze 8 v Libni

Ve všech domovech je samozřejmostí bezbariérové ubytování a ubytování na pokojích s různým počtem lůžek, které je možné dovybavit osobními věcmi.

babička s dcerou

Klient a jeho rodina jsou na prvním místě

Samozřejmostí je v našich domovech poskytování sociálních i zdravotnických služeb a odborný personál. Naleznete u nás různé druhy rehabilitací i společenské vyžití.
Rovněž i z hlediska stravy je vše přizpůsobeno potřebám klientů s ohledem na dané onemocnění. Skladbu jídla rovněž připravuje odborně školený personál.