Jak založit firmu? Kolik peněz do společnosti vložit?


A další a další otázky mají majitelé nově vznikajících společností, když se definitivně rozhodnou založit svou první firmu. Jenže, ve škole jsme se neučili, jak se to dělá a pokud nejste vystudovaní právníci, kteří ovládají potřebné zákony, jež je nutno znát a dodržovat, svěřte tento téměř nadlidský úkol profesionálům, kteří přestěhují sídlo vaší nové firmy na prestižní pražskou adresu. Virtuální adresa sídla vašeho podniku podstatně sníží vaše náklady za pronájem kanceláří a přilehlých prostor, získáte profesionální image pražské společnosti a v neposlední řadě nezanedbatelně nejlevnější sídlo podnikání v hlavním městě ČR.

muž nešťastný

Přemýšlíte, jaký způsob podnikání bude pro vás nejvhodnější a nemůžete se rozhodnout? Potřebujete odborně poradit? Od toho jsme tu my, abychom vám podali pomocnou ruku. Jestliže nemáte v plánu koupit ready-made společnost a chcete stavět „na zelené louce“ a plnit si vaši vizi a nemuset ustupovat ze svých požadavků, pak vám doporučíme vybrat si právní formu, například společnost s ručením omezeným, osoba samostatně výdělečně činná nebo akciová společnost.

brainstormin

Pro začínající podnikatele je dobrou volbou založení sro Sidlofirmypraha5 společnost s ručením omezeným, čili s. r. o. anebo také spol. s r. o. Oproti akciové společnosti můžete složit nižší základní kapitál, nehledě na to, že akciovka je v mnoha ohledech složitější na způsob vedení a organizační strukturu. A v případě OSVČ není tak vysoká výše ručení za závazky.

Jestliže zvítězilo „eseróčko“, pak na základě vámi poskytnutých údajů jsme schopni vaši vyvolenou založit do pěti pracovních dnů. Doporučujeme zvolit jedinečný název, nejlépe jednoslovný, snáze zapamatovatelný, odlišující se od konkurence a to doslova. Neboť ze zákona nesmí být stejný nebo zaměnitelný s názvem jiné stávající firmy podnikající v České republice. Jsme připraveni pomoci vám plnit si vaše sny, a to za bezkonkurenční cenu!