Kosmetika, která má smysl

Každodenní péče o vzhled je vlastní především ženám, ale i některým mužům. Na trhu nalezneme spousty přípravků, které nám slibují to, či ono kouzlo s naším vzhledem. Některé jsou bohužel jen tahačem peněz, jiné však skutečně zabírají, a dovedou to, za co byste na kosmetice zaplatili nemalé peníze. Mezi ty nejlepší pak patří přírodní, a neošizená kosmetika, která nejenže vylepší váš vzhled, ale rovněž uzdraví a ochrání. Co vybírat?

Sérum pro řasy a obočí

O tom, že existují různá séra na podporu růstu řas, jste už nejspíš slyšeli. Nevíte však, zda do tohoto trendu investovat, a zda se vyplatí? Některá séra skutečně fungují, a jejich výsledky na sebe nenechají dlouho čekat. Na vrcholu se drží Sérum pro růst řas a obočí – PHB, které je přírodní, tedy se jedná o směs nejrůznějších bylinek, které pomáhají řasám i obočí správně růst, a vyživují je. Toto sérum je pak vhodné i pro citlivé oči, nemusíte mít tedy strach, že by vás jakkoliv dráždilo.

dlouhé řasy

Bělení zubů

Mít zoubky jako perličky rozhodně nemusí stát desetitisíce. Na trhu sežnete spoustu přípravků, které slibují bělejší zuby, avšak ne každý z nich opravdu zabírá. Jistotou je pak Charwhite, což je bělící pudr na zuby. Nejenže je na sto procent přírodní, a vhodný i pro vegany, ale na rozdíl od jiných přípravků sklovinu neničí, ale posiluje. Jedno balení vám pak vydrží i půl roku, a za tu dobu už jistě zjistíte, že jsou vaše zuby o několik odstínů světlejší.

bílé zuby

Omlazení

Mnoho z nás se s přibývajícím věkem snaží zbavit vrásek, a vyhladit svoji pleť spoustou k tomu určených přípravků. Většina z nich bohužel nefunguje, a tak přes ubývající peníze můžeme sledovat přibývající vrásky. Co ovšem ověřeně zabírá, a nejedna žena na to nedá dopustit, je Aloha omlazující sérum Honua. Toto sérum skvěle vyhlazuje pleť, a zabvuje ji vrásek, načež zamezuje jejich opětovnému tvoření. Je vyrobeno pouze z bylinek, které skvěle fungují, a jejich spojení má až zázračné účinky pro každou pleť.