S dřevěným mobilním domem si splníte své sny o bydlení

V dřevěném mobilním domě se budete cítit stejně příjemně jako v jakémkoli jiném domě, i přesto, že nemá pevné základy. Vždyť jeho mobilita je naopak jeho předností – kdykoli zatoužíte po změně adresy, nemusíte váhat ani minutu a můžete se vydat tam, kde vás to potáhne.

klíč od domu

A rozhodně se nemusíte bát ani toho, že byste se v takovém bydlení potýkali s nedostatkem prostoru a pocity stísněnosti. Pokud vám doposud vyhovoval klasický malý městský byt, nepoznáte rozdíl. Velikost jednotlivých typů mobilních domů se může lišit, nicméně nejedná se o žádnou miniaturní maringotku, a mnohé mobilní domy tak svou velikostí hravě překonají maličké a drahé byty našeho hlavního města.

Vždyť o tom, že tyto oblíbené omyly o mobilních domech neplatí, se můžete přesvědčit na vlastní oči v centru vzorových mobilních domů. A všichni víme, že nejlepší je, když si člověk může věci prohlédnout a vyzkoušet na vlastní kůži. Proto neváhejte a naplánujte si návštěvu co nejdříve.

kalkulace

K bydlení v mobilním domě toho mnoho nepotřebujete. Nemusíte složitě obíhat úřady, nemusíte vyřizovat vysokou a těžko dostupnou hypotéku, ani shánět vhodnou stavební firmu. K pořízení dřevěného mobilního domu vám postačí vaše úspory anebo menší úvěr, který vyřídíte raz dva. Jakmile si dům objednáte, stačí měsíc a bude připraven ke svému umístění. Na místo jej přiveze speciální vozidlo dodavatele, které dům umístí, kam si budete přát. K usazení domu navíc nepotřebujete žádné stavební ani jiné povolení, vystačíte si pouze s malým kouskem vlastní půdy, kde dům usadíte. Jak je tedy vidět, tak bydlet ve vlastním můžete snadno a rychle, a to za velice příznivou cenu. A záleží jen na vás, zda dřevěný mobilní dům využijete k trvalému anebo k sezónnímu bydlení. Splnění vašeho snu o vlastním bydlení anebo o útulné chatě pro víkendové pobyty na venkově tak máte na dosah ruky.