Vzácné miniatury aut

V každém muži je skryto dítě. Tímto a dalšími slovními spojeními bychom mohli nazvat stav, kdy se muž rozplývá nad zmenšeninami aut. Připomíná velké dítě s novou hračkou. Muži pak mají lepší náladu a veselejší život. Abychom nekřivdili ženám. Samozřejmě existují i vášnivé ženské sběratelky, nicméně tento druh hobby je spíše výsada mužů.

model auta

Je to krásné, jak si muž plní své sny či se vrací ve vzpomínkách prostřednictví modelů aut. Mají s nimi spojené vzpomínky z dětství či mládí nebo je vždy toužili vlastnit. Fyzické vlastnictví opravdového veterána je velmi drahý koníček, který by neprošel u kdejaké manželky. Je potřeba hledat vhodné kompromisy. Proto se muži v realizaci svých snů uchylují k mnohem levnější alternativám. Pořídí si dokonalou zmenšenou kopii vysněného auta, která jim udělá radost hned dvakrát. Poprvé když si model vybírají a nedočkavě očekávají doručení balíčku s modelem. Následně přichází druhá vlna radosti. Otvírání krabice, vybalování autíčka, zkoumání sebemenšího detailu. Vrchol nadšení nastává, když si muž hrdě vystavuje model auta a chlubí se s ním světu. Při každém pohledu na něj se mu vykouzlí úsměv na rtech.

model vojenského auta

Chtěli byste udělat manželovi, přítelovi nebo kamarádovi radost a pořídit mu vysněný model aut? Nevyznáte se v nabídce na trhu a nechcete koupit nekvalitní výrobek, který nebude odpovídat realitě? Při koupi od společnosti Macmodel – království autíček jistě neuděláte chybu.

Společnost se věnuje dovozu, výrobě a prodeji více než 30 let. Na jejich webu i v kamenné prodejně v Praze dohromady naleznete přes 15 tisíc kovových modelů aut, letadel, vojenských vozidel a dalších dopravních prostředků jako tramvaje, motory nebo autobusy. Nabízí kromě modelů také staré hračky. Pokrývají široký sortiment výrobců od těch běžnějších (Welly, Motormax) až po ty dražší a vzácnější (Minichamps, Autoart). Stačí si tedy jen vybrat a pak už se jen chlubit.