Koupat byste se měli jenom v čisté vodě

Uspokojte vaše požadavky na dokonalé léto ve vašem bazénu tak, abyste se nesetkali s nešvary ohledně špinavé vody. Koupí bazénových tablet 5v1 se postaráte o pohodlné koupání všem, kteří si pohodu ve vašem bazénu nenechají ujít.

Splňují totiž všechny podmínky pro komfortní a zdravotně nezávadné koupání, které si chcete v letním období užívat naplno.
zahradní bazén

Útočí na problémy související se špinavou vodou

Bazénovou vodu byste měli udržovat v maximální čistotě v průběhu celé koupací sezóny. Aby nejen vypadala ukázkově, ale odpovídala i zdravotně způsobilému koupání, vsaďte na chemii, která v pěti krocích zatočí s těmi nejčastějšími nešvary, které její stav znehodnocují.
žena u bazénu

Na co všechno se můžete s touto chemií spolehnout?

1) Tablety 5v1 budou spolehlivě a dlouhodobě vodu dezinfikovat, a to díky účinku chlorových složek. Zbaví vás tedy výskytu bakterií, ale i plísní, které by vám v opačném případě způsobily řadu zdravotních komplikací.

2) Zabrání tomu, aby se ve vodě tvořily zelené a hnědé řasy. Vyhnete se tedy jejímu zazelenání a docílíte pouze čiré barvy, která je důkazem toho, že je voda čistá.

3) Díky jejich použití se pH vaší vody stabilizuje a udrží se v hodnotách, které jsou pro něho optimální. Základem dokonale čisté vody je totiž vždy hladina pH, od které se odvíjí i to, jak bude vaše chemie do bazénu účinkovat.

4) Vodu vám vyvločkují. Znamená to, že se všechny nečistoty spojí do takzvaných vloček, díky čemu jich vaše filtrace zachytí daleko efektivněji.

5) Postarají se o změkčení vody a udrží vápenaté ionty v rozpustné podobě. Nesetkáte se tedy s výskytem bílých inkrustů na stěnách a na dně vaší bazénové plachty.

Volba chemie, kterou se rozhodnete v průběhu léta používat, by měla odpovídat vašim požadavkům na její čistotu a ušetřit vám práci s používáním další (dodatkové chemie), která by se postarala o výskyt potíží s nedokonalým stavem vaší vody.

Vyhněte se zbytečnému utrácení za více chemických přípravků najednou a ušetřete i váš čas tím způsobem, že se spolehnete na sílu a účinek tablet, které vám dopřejí mít vodu vždy v ukázkovém stavu.