Můžete získat finance rychle a bez problémů

Důvodů, proč oblíbenost finančních produktů od nebankovních poskytovatelů stále roste, je hned několik. Jedním z těch nejčastějších je rychlost, se kterou lze vše vyřídit.

  • Jelikož odpadá zjišťování všech podrobností ze života žadatele, odpadá také celá spousta papírování.

počítání na kalkulačce a zaznamenávání možností budoucího růstu

Hypotéka bez registru Hypotekybezregistru.cz je založena na zástavě nemovitosti. Podrobné zjišťování příjmů anebo zkoumání registrů dlužníků je tedy druhořadé. Pokud žadatel nafotí svou nemovitost a fotografie pošle i s vyplněným on-line dotazníkem internetovou cestou, pak je možné celé jednání urychlit do té míry, že ke schválení může dojít už do čtyřiadvaceti hodin. Odhad nemovitosti zařizuje poskytovatel a pro budoucího klienta je zdarma.

  • Druhým důvodem, který vede pomyslné kroky (vše je možné vyřídit online) žadatelů k nebankovnímu poskytovateli, je tolerance záznamů v registrech dlužníků a také možnosti získat hypotéku i v případě nízkého příjmu.

Úroková sazba se pohybuje od čtyř procent, pokud má klient pouze drobný záznam v registru. V případě závažnějšího záznamu mu bude většinou nabídnuta úroková sazba od sedmi procent. Je tedy zřejmé, že na hypotéku od nebankovního poskytovatele dosáhne opravdu každý. velký vějíř vytvořený z bankovek

Dlouhá doba splatnosti = nízké splátky

Další výhodou tohoto produktu je také možnost nastavit si dobu splácení až na třicet let. Tím pádem mohou být splátky opravdu nízké a nezatíží významným způsobem rodinný rozpočet.

  • Úvěry se rozdělují na spotřebitelské a podnikatelské.

Podnikatelské úvěry jsou určené OSVČ a firmám pro financování firemních potřeb.

  • Klient, který se obrátí na nebankovního poskytovatele se žádostí o hypotéku, má také jistotu, že nebude platit nic předem.

Ze zastavené nemovitosti je možné získat až sedmdesát procent. Vzhledem k tomu, že ceny nemovitostí stále rostou, jistě se nebude jednat o zanedbatelnou částku.