Nápady na originální reklamní produkty

Výběr vhodných reklamních a dárkových předmětů může být po čase náročný. Některé předměty lze opakovat a používat stále stejné reklamní předměty. Jde o tradiční reklamní předměty jako třeba klíčenka, propisky, reklamní textil a podobné produkty. Ale je dobré vybírat i nové, originální produkty, které jsou neokoukané, zajímavé a lákavé. No a samozřejmě taky velmi potřebné a využitelné.

reflexní vesty

Ekologické předměty

Jaké tedy předměty lze využít kromě tradičních reklamních předmětů? Může jít například o ekologické předměty. V dnešní době jde o velmi rozšířené a velmi diskutované téma. Proto je velmi vhodné aby i vaše firma ukázala, že myslíte ekologicky a s ohledem na naši planetu. Že zbytečně nemusíte k reklamním účelům využívat další plasty, ale zvolíte recyklovaný a přírodní materiál a také předměty, které pomohou naší planetě.

A o jaké předměty tedy jde? Můžete vybrat takové, které jsou z přírodních materiálů, tedy ze dřeva, bavlny, skla, papíru, bambusu či z recyklovaných materiálů. Můžete tak například vybrat bavlněné a plátěné tašky s vlastním potiskem. Ty jsou v dnešní době velmi využitelné. Lidé je berou na nákup, uskladňují v nich potraviny a nosí je třeba i na koupaliště. Jsou pratelné a nosit se mohou do roztrhání. Plátěné tašky nahrazují jednorázové igelitové tašky a sáčky, a tak pomáhají v boji za udržitelnost planety.

látkové tašky

Dále je možné vybrat látkové batohy, skleněné láhve na pití, bambusové nádobí a příbory, bambusové či dřevěné misky. Lze sem zařadit i textil z bavlny či biobavlny, dřevěné tužky a pastelky, bloky a zápisníky. Některé produkty patří k běžně využívaným, ale některé si získávají oblibu u lidí až v posledních letech.

Další inspirace na předměty

Lze vybrat elektroniku, věci na turistiku a sporty, vybavení do kuchyně a vybavení do auta. Vhodné jsou také věci pro zvýšení bezpečnosti, jako jsou led pásky, blikačky, svítilny, reflexní pásky a vesty.