Sídlo společnosti

Nutná povinnost

Při zakládání třeba společnosti s ručením omezením musíme vyplnit jisté údaje, přičemž jedním z nich je sídlo. Bez něj nemůžeme založení úspěšně dokončit, což je pochopitelné, protože každá firma musí někde sídlit. U řady podnikání to nejde jinak než tak, že budeme mít koupenou či pronajatou nemovitost či její část, kde bude potřebné vybavení a budou zde pracovat naši zaměstnanci. Požadavky jsou individuální, přičemž mnohdy je potřeba dostatek elektřiny a stabilní internetové připojení.

sídlo Microsoft

Dále také záleží na rozměrech, aby se nám tu vše bez mačkání vlezlo. Když však nepotřebujeme mít speciálně k podnikání nemovitost, tak lidé řeší, jestli můžou firmu napsat na adresu jejich bydliště. Lze to, ovšem není to šťastné řešení. Můžou nás tu navštěvovat kontroly, chodit nám nabídky a tak dále. Navíc když zkrachujeme, tak by exekutor mohl chtít zabavit i osobní věci, protože náš domov je spojený právě s podnikáním.

Výhodné řešení

Zapsání vlastního bydliště se tedy radši vyhněte, abyste nemuseli řešit různé obtíže a měli doma své soukromí. Jak tedy celou situaci vyřešit? Využijte sídla firmy Brno, protože se jedná o virtuální sídlo. Získáte jej za určitý poplatek, přičemž zapíše se i do rejstříku a tím máte po starostech. Cena je nízká díky tomu, že služby využívá celá řada firem, takže se částka rozpočítá.

pracovní stůl

Dle zákona je to legální, protože poskytovatel splňuje všechny podmínky jako je například přijímání pošty, takže je to zcela bezpečná možnost. Výhodou tohoto poskytovatele je to, že má i skutečné kancelářské prostory, které můžete využívat. Díky tomu můžou zaměstnanci pracovat s pohodlí domova a jak budeme potřebovat, tak se s nimi můžeme sejít právě v těchto prostorech. Kanceláře mají i Wifi, takže v nich můžete naplno pracovat. I když je sídlo vedeno jako virtuální, tak jej můžeme právě využívat jako skutečné, což mnohdy přijde vhod.