Plavky – ženy je nenávidí a muži milují

Léto nám nabízí mnoho možností, jak využít jeho krásné teplé počasí, pohodu a pobyt u vody. K němu patří i typický oděv, doprovázený prakticky po celé letní období. Řeč je o plavkách, které na sebe máme celé léto a které tak moc přitahují všechnu pozornost žen, ale obzvláště mužů. Jsou to právě oni, kteří netrpělivě čekají na chvíle strávené u bazénu, aby se kochali krásou ženských figur, oblečených do těchto skvostných kousků.
červené bikiny

STŘIH JE ZÁKLADEM VŠEHO

Podstatným ukazovatelem ženské krásy, jsou i její křivky. Ženy mnohdy trpí při představě navléknout se do plavek (i když mnohdy bezdůvodně), proto veškeré hodnocení o jejích kvalitách musí ocenit muži. Samozřejmě jsou plavky oděv, který má toho ukázat, co nejméně. Proto muži dávají přednost jedině dvoudílným kouskům, především s odhaleným pozadím. Střihy tanga, nebo brazilky jsou tedy jasnou volbou, které chtějí na ženě vidět.

Ženy se na volbu plavek dívají spíše prakticky a rozumně. Jsou takové ženy, které chtějí být vidět a naopak takové, které mají potřebu toho, co nejvíce zakrýt. Jak vybírají plavky ženy?


1. Dle postavy zásadním krokem k výběru plavek je zohlednit vlastní stavbu těla. Pokud mají větší bříško, nebo větší pozadí, rozhodně nebudou sahat po příležitosti to ukázat. Zakrýt nedokonalosti a vypadat pořád sexy, žena umí na jedničku.


2. Dle nejnovějších trendů ženy vybírají vždy z absolutních novinek. Jestli se vykoukla na jaře nová móda v podobě nošení jednodílných plavek, nebo sportovních plavek, určitě je v létě budou nosit.


3. Dle praktičnosti každá žena touží po krásně snědé pokožce, běžně se k ní jen tak nedopracuje a proto je nejsnadnějším způsobem v létě ležet na lehátku a opalovat se. Dle toho vybírají i kousky, které jsou na opalování naprosto ideální.


4. Dle působení většina žen volí koupi několika plavek na různé příležitosti. Na doma, k rybníku, k moři, nebo na koupaliště, kde se zdržuje nejvíce „porotců“. To co jim stačí na doma, by si mezi lidi s jistotou nevzali. Více druhů je vždy samozřejmostí.


5. Dle střihu každé ženě se líbí něco jiného, taktéž jak každé ženě sedne na tělo jiný typ plavek. Proto je důležité přijít na to, který střih vaši postavě spíše přidá, než ublíží. Z pohledu muže, je ale rozhodnutí vzít si na sebe co nejmenší plavky, tou nejlepší variantou.


6. Dle barev někdy už ženy plavky ani nepotřebují, protože jich mají nespočet, ale odolat nádherně neonovým barvám, nebo zářivě netradičním kouskům prostě nejde. Plavky jsou přece jenom společenský oděv a nikdy jich nebude dost!

v plavkách u bazénu
Popravdě se najde málokterý muž, který si všimne vůbec barvy plavek, pokud v nich uvidí nádhernou postavu přitažlivé ženy.
Naopak ženy, berou možnost obléknout se do plavek jako výběr šatů do opery. Jsou velice důsledné a zabere jim to hodně času. Bez ohledu na množství látky, kterou budou mít na sebe.